Obec Kšice
obecKšice

Chcete vědět více?

Obec Kšice (německy Kscheutz) leží v okrese Tachov, kraj Plzeňský, 6 km severně od Stříbra. Žije zde 217 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1369. Tak jako v celém důlním revíru kolem Stříbra se i v Kšici dolovalo stříbro a olovo. Poslední důl při silnici do Únehle byl uzavřen koncem 19. století.

Poplatek za komunální odpad

Upozorňujeme své spoluobčany na placení místního poplatku za komunální odpad. V roce 2024 platí nová obecně závazná vyhláška O místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství, výše poplatku zůstává stejná jako v roce 2023.

Přílohy

Upozorňujeme své spoluobčany na placení místního poplatku za komunální odpad (1).doc

Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 29,5 kB
Datum vložení: 1. 2. 2024 9:51